11 marca 2016 r. nasza szkoła gościła w swoich progach przyszłych uczniów i ich rodziców. Na początku goście obejrzeli przedstawienie, w którym wystąpili członkowie szkolnych zespołów artystycznych (tanecznych, muzycznego i czirliderek), następnie dyrektor szkoły – Marek Paprocki przekazał rodzicom informacje na temat funkcjonowania szkoły, działalności świetlicy, pedagoga, logopedy i biblioteki.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zapewniali przyszłych uczniów, że „Jedynka” to radosna szkoła, w której uczniowie nie tylko uczą się, ale także świetnie się bawią, odnoszą sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych i artystycznych, a po lekcjach mogą rozwijać swoje talenty w różnorodnych kołach zainteresowań.

Następnie dzieci zwiedzały szkołę, brały udział w przygotowanych dla nich zajęciach, poznały swoje przyszłe nauczycielki i mogły zapisać się do klasy pierwszej na rok szkolny 2016/2017.

Elżbieta Witek