23 marca w naszej szkolnej świetlicy „Jedyneczka” odbył się Świetlicowy Dzień Wiosny. Z tej okazji dla naszych podopiecznych zostały przygotowane zagadki sprawdzające wiedzę z różnych dziedzin życia m.in. ortograficzne, logiczne, ćwiczące pamięć i koncentrację oraz zagadki piłkarskie.

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs, w którym dzieci mogły się zmierzyć z czasem. Po wylosowaniu i usłyszeniu pytania każda osoba miała dokładnie tylko kilka sekund przeznaczonych na udzielenie dwóch lub trzech odpowiedzi. W tym dniu również wspaniałą atrakcją dla wszystkich dzieci było malowanie twarzy. Zawdzięczamy to dziewczynkom z klasy 5”C”: Angelinie Gancarz, Mai Łabudzie i Asi Wielgosz, które w ramach wolontariatu poświeciły swój czas, by sprawić radość swoim młodszym kolegom i koleżankom. Dziewczynki stworzyły dla dzieciaków idealną okazję do wcielenia się w dowolną postać z ulubionej bajki, określonego superbohatera czy upodobnienia się do ukochanego zwierzaka. W trakcie malowania dziewczynki dokładały wszelkich starań, aby każda dziewczynka i każdy chłopiec mógł poczuć się komfortowo, a potwierdzeniem tego były uśmiechy na buziach naszych podopiecznych.

Dzięki takim atrakcjom w świetlicy nuda jest niemożliwa, dlatego zapraszamy wszystkie dzieciaki do naszej świetlicy, która jest gwarancją niezapomnianych wspomnień. Zapraszamy do galerii!