13 grudnia klasy 5b i 5c wybrały się na wycieczkę do Rzeszowa. Naszą świąteczną wyprawę rozpoczęliśmy od teatru Maska gdzie przywitał nas Ebenezer  Scrooge snując swoją "Opowieść Wigilijną" i przypominając nam jaka jest tak naprawdę istota Świąt Bożego Narodzenia.

Po bliskich spotkaniach z kulturą odwiedziliśmy Park Trampolin Happy Jump : niezapomniane emocje, bezcenne wrażenia, dwie godziny szaleństw na 26 trampolinach i w ogromnym basenie piankowym. Świetnej zabawie nie było końca ale musieliśmy znaleźć jeszcze trochę siły na wizytę w Porcie Lotniczym "Rzeszów-Jasionka". Tam zapoznaliśmy się z historią Portu, poznaliśmy służby pracujące na terenie lotniska oraz warunki podróżowania, przeszliśmy przez kontrola bezpieczeństwa, zwiedziliśmy Taras Widokowy i obserwowaliśmy start i lądowanie samolotu. Weszliśmy również na teren Lotniskowej Służby Ratowniczo Gaśniczej. Po wyczerpującym dniu wróciliśmy do domu a Rzeszów pomimo tego, że jest miastem nam dobrze znanym pozytywnie nas zaskoczył.