Zgodnie z nowymi przepisami prawa od 1 stycznia 2017 roku, została wprowadzona obowiązkowa centralizacja rozliczeń w  jednostkach samorządu terytorialnego w zakresie podatku VAT.

W związku z tym opłatę za obiady dokonujemy tylko i  wyłącznie przelewem na poniższe konto szkoły.

Bank PKO BP nr 96 1020 4913 0000 9102 0132 6222

W tytule proszę podać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Odpłatność za obiady w  miesiącu styczniu wynosi 37,00zł

ODPŁATNOŚCI ZA OBIADY PROSIMY DOKONYWAĆ OD  1. I – 10. I TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZELEWEM NA  KONTO SZKOŁY.

Wpłaty dokonane po 10-tym każdego miesiąca muszą być potwierdzone u intendenta przez okazanie dowodu wpłaty. Nieuregulowanie wpłaty za obiady do 10-go każdego miesiąca skutkuje nie wydaniem dziecku obiadu. Osoby, które mają odliczenia proszone są o kontakt tylko telefoniczny, nie mailowy z  intendentem w celu uzyskania informacji o  płatnościach i  wpłacaniu wyliczonych kwot.