foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

W dniu 22 kwietnia 2017r. miały miejsce dwie imprezy sportowe, w których rywalizowały uczennice z naszej szkoły i wywalczyły miejsca na podium. Pierwsza  z  imprez to ORLEN Warsaw Games wydarzenie sportowe, które odbywa się w  Warszawie i skierowane jest dla ludzi, którzy lubią sport i ducha rywalizacji to właśnie w tych zawodach startowała Martyna Gaweł uczennica klasy 6c, która wywalczyła II  miejsce w biegu na 60m kobiet szkół podstawowych oraz zajęła III miejsce w sztafecie 8x200.

Następna impreza sportowa to XV Ogólnopolskie Zawody w Chodzie Sportowym im. Hieronima Mazurkiewicza, które odbyły się w miejscowości Zaniemyśl. Celem  imprezy było propagowanie chodu sportowego wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie wśród nich najbardziej uzdolnionych sportowo osób. Wśród właśnie takich osób znalazła się Amelia Toczyńska uczennica klasy 6b, która zajęła II miejsce na 2km dziewcząt.

Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy im dalszych sukcesów sportowych.

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.