Miło nam poinformować że nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł "

Główne cele kampanii:

1. Wspieranie pozytywnych wyborów życiowych dzieci i młodzieży.
  2. Uświadomienie siły wpływu grupy rówieśniczej na jednostkę
  3. Ograniczenie podejmowania przez dzieci i młodzież zachowań ryzykownych
  4. Wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych w zakresie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej (alkohol, papierosy, dopalacze, nowe narkotyki) poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych, spotkań, konkursów.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie pt."Kim jest prawdziwy przyjaciel? Jakie cechy powinien posiadać? "

Zadaniem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej przygodę z wybranym bohaterem literackim, który został Twoim przyjacielem.

Technika pracy: dowolna

Format pracy: maksymalnie A0, w przypadku pracy literackiej maksymalnie 3600 znaków.

W ubiegłym roku szkolnym uczennica naszej szkoły Anastazja Borowiec (klasa IV B)zdobyła wyróżnienie w tym właśnie konkursie zdobywając atrakcyjne nagrody!

Wszystkich uczniów gorąco zachęcamy do udziału w konkursie a prace proszę składać do końca roku szkolnego (23 czerwca ) do mgr Izabeli Matuszek