13 maja w naszej szkole gościliśmy wyjątkowych gości razem z panią M. Gajdowską odwiedzili nas piłkarze: Rafał Strączek, Jonatan de Amo Perez, Damian Primel i Sergio Mendigutxia.

Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu Polski. Wspaniali piłkarze z dużą pasją                   i zaangażowaniem przeprowadzili z naszymi wychowankami profesjonalny trening. Wszystkie chętne dzieci trenowały, a przy tym jednocześnie świetnie się bawiły. Na zakończenie treningu odbyły się krótkie mecze, dzieci grały z ogromnym poświęceniem. Piłkarze na pamiątkę rozdali wszystkim fanom autografy.

Życzymy całej drużynie samych sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Mamy nadzieję na kolejne wspaniałe odwiedziny.