foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

W dniu 7 listopada 2018 roku w Samorządowym Centrum Kultury odbyło się Dyktando Niepodległościowe zorganizowane przez II Liceum Ogólnokształcące z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Gaweł, Robert Kolisz, Michał Nowak, Agnieszka Pająk, Karina Tymuła, Natalia Rządzka, Wiktoria Pluta i Paweł Witek.

Dyktando poprzedził występ chóru II LO, a pieśni patriotyczne przypomniały o wyjątkowym charakterze Święta Niepodległości. Później uczestnicy zmierzyli się z tekstem najeżonym pułapkami ortograficznymi i interpunkcyjnymi. Tuż po zakończeniu ortograficznych zmagań wśród uczestników imprezy rozlosowano nagrody rzeczowe.

Naszym uczniom gratulujemy znajomości zasad ortograficznych i interpunkcyjnych.

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.