foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

 

                Nasza szkoła przystępuje w tym roku do ogólnopolskiej akcji Wielka Zbiórka Książek. Celem tej akcji jest zebranie książek, które Fundacja Zaczytani.org przekaże szpitalom, placówkom opiekuńczo-wychowawczym, rodzinom zastępczym, domom pomocy, świetlicom wiejskim i środowiskowym.

                Podczas Wielkiej Zbiórki Książek będziemy zbierać książki dla dzieci i młodzieży. Muszą to być ksiązki wydane po 2000 roku, napisane w języku polskim, nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie. Nie będą przyjmowane podręczniki, encyklopedie, słowniki, atlasy i poradniki.

Zbiórka książek dla dzieci i młodzieży będzie trwała od 8 września do 11 października 2020r.

                Ksiązki można przynosić do biblioteki szkolnej.

                Zachęcamy do wszystkich uczniów do udziału w tej akcji!

 

Zobacz plakat oraz co zbieramy

Copyright © 2023 High School Rights Reserved.