foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu uczestniczy w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki pod hasłem „Razem na Święta”, której celem jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

W tym roku pandemia i nauczanie zdalne nie mogły być dla nas przeszkodą w niesieniu pomocy innym. W organizacje  akcji charytatywnej, w szczególności zaangażowała się  klasa 6d, Szkolny Klub Wolontariatu oraz uczniowie klas 1-3. W ramach niesienia pomocy podjęli następujące działania:

  1. Zbiórka rzeczy dla Domu Dziecka w Skopaniu.
  2. Wykonanie kartek świątecznych dla pensjonariuszy Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie.
  3. Pomoc dla pani Danusi przy współpracy z fundacją „Mamy dla Was Czas”. 

 

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i wolontariuszy mogliśmy sprawić wiele radości innym.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce.

 

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.