foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

 

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 8 maja 2021r. odeszła od nas na zawsze w wieku 89 lat nasza Koleżanka, emerytowana nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu.

Ś. P. Aleksandra Gołębiowska-Mroczek

W zmarłej tracimy oddaną bez reszty pracy pedagogicznej nauczycielkę, uczynną, życzliwą oraz zawsze pogodną Koleżankę.

Wyprowadzenie ciała z Domu Pogrzebowego „CHARON" nastąpi w dniu 11 maja 2021r. (wtorek) o godzinie 14:45 do Kościoła - Bazylika Mniejsza pw. Św. Mateusza (Stary Mielec). Msza Święta Pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 15:00.  Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie Ciała na  Cmentarz Parafialny w Mielcu.

O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi,

Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.