foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

15 kwietnia w Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy odbyła się XIII Biesiada Literacka -Wojewódzki Konkurs Recytatorski i Literacki dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem:„Człowiek-istota niezwykła – żyje zdrowo i bezpiecznie”. Biesiada miała charakter konkursu recytatorskiego dla uczniów z klas 0 – VI i konkursu poetyckiego dla uczniów z klas IV – VI. 

Wśród laureatów znalazły się też uczennice naszej szkoły. Największy sukces odniosła Kinga Kapinos z klasy IV c, która w kategorii recytacji klas starszych zajęła II miejsce. Za recytacje dzieci z klas I  Jury przyznało 5  równorzędnych wyróżnień. Jedno z nich otrzymała Agnieszka Pająk z klasy I c. Z kolei wśród wyróżnionych w konkursie poetyckim znalazła się Kalina Rokosz z V b za wiersz pt. „Jak w bajce”, promujący zdrowy styl życia. Kinga i Kalina zostały przygotowane do konkursu przez  Elżbietę Witek, a Agnieszka to podopieczna Małgorzaty Osmoli.


                EW

Copyright © 2022 High School Rights Reserved.