foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Dnia 18.11.2021r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami zostali zaproszeni do Warszawy. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej które zorganizowała pani Poseł RP Krystyna Skowrońska. Pobyt w Warszawie rozpoczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta, następie udaliśmy się do Parlamentu z salą posiedzeń Sejmu i Senatu. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z historią oraz współczesnym obliczem parlamentu. Miłą niespodzianką, było spotkanie z wicemarszałek Małgorzatą Kidawą- Błońska, która poświęciła dużo uwagi zadawanym pytaniom.

Na zakończenie spotkania pani Poseł RP Krystyna Skowrońska zaprosiła uczestników wycieczki na pyszny obiad wraz z deserem do restauracji sejmowej. Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 składają serdeczne podziękowania za uprzejmość, zaproszenie oraz za możliwość zwiedzania sejmu i senatu. Była to doskonała i niepowtarzalna lekcja historii oraz patriotyzmu. Wzbogaciliśmy swoją wiedzę i wiadomości, a swoimi przeżyciami będziemy mogli dzielić się z innymi.

 

Copyright © 2022 High School Rights Reserved.