Szanowni Rodzice!

Informuję, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13.12.2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych.

Zajęcia dla uczniów będą prowadzone w trybie zdalnym wg dotychczasowego planu lekcji na platformie MS Teams. Wychowawcy klas przekażą rodzicom szczegółowe informacje na temat organizacji kształcenia na odległość.

Uczniom z klas I-III w uzasadnionych sytuacjach, szkoła zapewnia opiekę oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców skierowany do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką.

Pisemne wnioski proszę składać w sekretariacie lub przesyłać na adres email szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapewniamy również naukę zdalną na terenie szkoły ze względu na rodzaj niepełnosprawności ucznia.

W celu realizacji nauki zdalnej uczniowie, którzy nie mają możliwości zabezpieczenia własnego sprzętu komputerowego, mogą skorzystać z użyczenia sprzętu szkolnego. Rodzice zgłaszają potrzebę użyczenia sprzętu do sekretariatu szkoły telefonicznie lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rodzice będą mogli odebrać użyczony sprzęt w uzgodnionym terminie w sekretariacie szkoły.

Marek Paprocki

Wniosek do pobrania