Drodzy uczniowie!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie na NAJAKTYWNIEJSZĄ SZKOŁĘ- PHO3NIX ACTIVE SCHOOL.

Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez  uczniów szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań: od 24 stycznia do  6 lutego 2022 r. Uczniowie zbierają kroki w aplikacji mobilnej PHO3NIX KIDS.

Wynik szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej  ilości uczniów.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix Kids nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania są opaski sportowe Huawei Band 4.

Dodatkowo za każdego ucznia, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, fundacja przekaże na konto WOŚP 5 PLN.

Dane o wykonanej liczbie kroków przez uczniów zbierane są przez aplikację Pho3nix Kids po uprzedniej integracji z aplikacją Google Fit lub Apple Health.

Uwaga! Przy rejestracji nie zapomnij dołączyć się do naszej szkoły, wybierając ją z listy szkół.

Szkolnymi koordynatorami akcji są panie: Ewa Dolot i Karolina Zarzyczna.
Prosimy uczniów, którzy wezmą udział w akcji o zgłoszenie się do wyżej wymienionych pań.