foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

23 kwietnia w Dębicy odbyły się eliminacje regionalne do Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Świetnie wypadły w nich nasze uczennice: Kalina Rokosz z V b zajęła 3. miejsce, a Adrianna Helowicz z IV c – wywalczyła 2. miejsce i awans do finału, który odbędzie się w Starachowicach.

Dzień później – 24 kwietnia w Osiedlowym Domu Kultury odbył się powiatowy konkurs „Teatr Jednego Wiersza”, w którym wyróżnienie zdobyła grupa uczniów z klasy V b: Dominika Kolisz , Wiktoria Bajor, Karolina Kubik, Kamil Bosak i Mikołaj Sajda za inscenizację wiersza „Na leśnej polanie”.

Wszyscy uczniowie przygotowywali się do konkursów pod opieką Elżbiety Witek.


 

 

Copyright © 2022 High School Rights Reserved.