Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Interinfo Polska ma zaszczyt zaprosić do udziału w IX Mistrzostwach Polski w pracy z tekstem na komputerze.
Finał tych Mistrzostw poprzedzi etap kwalifikacyjny, który odbędzie się online w terminie 5 - 8 marca 2023 r.
Udział w IX Mistrzostwach Polski jest bezpłatny.

Rejestracja do kwalifikacji, panel treningowy i same kwalifikacje odbędą się na platformie: konkursy-interinfo.pl
Uczestnicy mogą rejestrować się indywidualnie bądź za pośrednictwem nauczyciela, który utworzy drużynę szkolną na platformie konkursowej.
Uwaga: udział w kwalifikacjach wymaga utworzenia nowego konta na platformie (baza danych jest czyszczona po każdym konkursie).

Wszelkie informacje dotyczące nadchodzących Mistrzostw Polski znajdują się w Regulaminie dostępnym pod adresem: konkursy-interinfo.pl/terms/regulamin.pdf
W razie pytań lub wątpliwości można skontaktować się z nami m.in. odpowiadając na niniejszą wiadomość.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do rejestracji i wzięcia udziału w kwalifikacjach!

Pozdrawiamy,
Stowarzyszenie Interinfo Polska