foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

 

               18 grudnia 2023r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas I. Głównym celem tej uroczystości było zachęcenie uczniów do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej i do czytania książek. W trakcie tej uroczystości uczniowie z klas I obejrzeli przedstawienie „Książka jest dobra na nudę”, przygotowane specjalnie dla nich przez uczniów klas 3a i 3b. W świat książek wprowadzili ich też uczniowie klasy 7a.

              

Pierwszoklasiści obejrzeli zbiory biblioteki, poznali zasady wypożyczania i poszanowania książek oraz nauczyli się samodzielnie je wypożyczać. Na zakończenie tej uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali kolorowe zakładki, pamiątkowe dyplomy oraz książki z projektu „Mała książka – wielki człowiek” .

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.