foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

5 czerwca 2013 roku uczniowie klasy IV c z p. wychowawczynią udali się  do pracowni gastronomicznej znajdującej się przy Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Uczniowie wzięli udział w zajęciach CARVINGU promujących zdrowy styl odżywiania, a prowadzonych przez członków grupy VITAL GROSZEK, działającej przy tej szkole.

Pani Agnieszka Kusak pokazała dzieciom ciekawe sposoby na urozmaicenie swoich posiłków poprzez wprowadzenie jak największej ilości owoców i warzyw tak, aby chciało się je od razu skonsumować. Dzieci samodzielnie wykonywały: ośmiorniczki  z bananów, jeżyki z gruszek, jabłek, mandarynek, winogrona, oraz pingwinki  z oliwek i sera fety. 

Wszystkie dzieci były zadziwione i zainteresowane faktem, że w tak łatwy  i przystępny sposób można przyrządzić zdrowe i apetycznie wyglądające przekąski.

Dziękujemy grupie VITAL GROSZEK za możliwość uczestnictwa w tych zajęciach.

 

                                                                                                          E.D.


Copyright © 2022 High School Rights Reserved.