Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia wychowawczynie świetlicy poprzedziły konkursem na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną i Kiermaszem Ozdób Świątecznych.

W konkursie wzięła udział bardzo duża liczba kartek. Kartki były przepiękne i wyjątkowo pomysłowe dlatego wyłonienie zwycięzców było wyjątkowo trudne. W rezultacie nagrodziłyśmy wszystkich uczestników konkursu. Na kiermaszu natomiast zaprezentowałyśmy własnoręcznie wykonane ozdoby, których przygotowania rozpoczęły się na początku listopada. Wszystkie zebrane środki z kiermaszu zostaną przeznaczone na aktualne potrzeby wychowanków świetlicy.

Dziękujemy wszystkim, którzy rozumiejąc cel naszego przedsięwzięcia włączyli się w nie.

Kiermasz odbywa się co roku. Zaprezentowane na nim dekoracje są wynikiem indywidualnej, kilkutygodniowej pracy wychowawców świetlicy. Inspiracji szukamy w internecie, czasopismach, książkach- prezentując co roku nowe pomysły. Będziemy poszukiwać i tworzyć nadal. Liczymy na Wasze podpowiedzi.