foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

We wtorek 17 października odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna, przygotowana przez pierwszaków oraz starsze koleżanki z klasy siódmej.

Po części artystycznej przyszła kolej na część oficjalną uroczystości, którą rozpoczęło wprowadzenie na salę sztandaru szkoły. Następnie przedstawiciele klas oraz wszyscy uczniowie klas pierwszych kierując prawą dłoń w kierunku sztandaru powtarzali za przewodniczącą szkoły słowa przysięgi. Po ślubowaniu pan dyrektor Marek Paprocki przystąpił do pasowania uczniów. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały dyplomy pamiątkowe oraz prezenty od klas drugich i udały się na poczęstunek.

 

Copyright © 2023 High School Rights Reserved.