foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Nasza szkoła bierze udział w Konkursie „Jesteśmy cyfrowobezpieczni!”, którego celem jest promowanie zasad bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych pośród nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców, a także rozwój potrzebnych do tego kompetencji.

W związku z udziałem w Konkursie, w naszej szkole odbywać się będą lekcje poświęcone tematyce bezpieczeństwa cyfrowego, szkolenia dla nauczycieli oraz rodziców, wydarzenia poświęcone bezpieczeństwa w Internecie. Będziemy też wspólnie z uczniami współtworzyć dokument o nazwie „Szkolne Zasady Bezpieczeństwa w Internecie”.

Na fanpage’u naszej szkoły będą pojawiać się wpisy dotyczące działań podejmowanych w naszej szkole, a także ciekawostki dotyczące bezpieczeństwa cyfrowego.

Zapraszamy na https://www.facebook.com/SzkolaPodstawowaNr1Mielec.

Copyright © 2023 High School Rights Reserved.