OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE

OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SP1 W 2016 ROKU

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 4 – 6

 

 

NAZWA KONKURSU

 

 

IMIĘ, NAZWISKO UCZNIA, KLASA

 

OSIĄGNIĘCIA

 

OPIEKUN

 

JĘZYK POLSKI

 

Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

 Igor Cena

kl. 6c

Finalista

Elżbieta Witek

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Pierścień Świętej Kingi” w Bochni

 

Agnieszka Pająk

kl. 4c

3 miejsce

Elżbieta Witek

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Legenda niejedno ma imię” w Poznaniu

Anna Schab

kl. 4c

 

Laureaci

 

Elżbieta Witek

 

Amelia Małodzińska

kl. 4c

 

Marcin Rokosz

Kl. 5c

Kazimiera Stalec

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Odkrywamy Talenty Przyszłości” w Warszawie

Olga Kusek

kl. 4c

Wyróżnienie

Elżbieta Witek

 

Marcin Rokosz

kl. 5c

Szczególne wyróżnienie

Kazimiera Stalec

 

Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski „Festiwal Słowa” w Starachowicach

Agnieszka Pająk

kl. 4c

Finalista

Elżbieta Witek

 

Ogólnopolski Mały Konkurs „Festiwal Słowa” etap regionalny w Dębicy

Kamila Kopacz

kl. 4b

Wyróżnienie

Elżbieta Witek

 

Bartłomiej Dudzik

kl. 4c

 

Międzywojewódzki Konkurs Poetycki „Ja i Świat” w Rzeszowie

Agnieszka Pająk

kl. 4c

1 miejsce w kategorii klas 3 – 4

Elżbieta Witek

 

Wiktoria Smoleń

kl. 6b

2 miejsce w kategorii 4 – 6

 

Aleksandra Gaweł

kl. 4c

Wyróżnienie w kategorii klas 3 – 4

 

Powiatowy Konkurs Czytelniczy

Anna Schab

kl. 4c

Laureatka

 

 

 

Elżbieta Witek

 

 

 

Agnieszka Pająk

kl. 4c

Finalistka

 

Powiatowy Konkurs Literacki „Tu Wszędzie jest Moja Ojczyzna”

Amelia Małodzińska

kl. 4c

Laureatka

Elżbieta Witek

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”

Dawid Smaczniak

kl. 4c

3 miejsce

Elżbieta Witek

 

Etap Rejonowy Podkarpackiego Konkursu „Literatura i Dzieci” w Chorzelowie

Agnieszka Pająk

kl. 4c

 

2 miejsce w kategorii recytacji dzieci starszych

Elżbieta Witek

 

Bartłomiej Dudzik

kl. 4c

 

2 miejsce w kategorii recytacji dzieci młodszych

 

Igor Cena

kl. 6b

Wyróżnienie w kategorii recytacji dzieci starszych

 

Etap Miejski Podkarpackiego Konkursu „Literatura i Dzieci” w SCK w Mielcu

Dawid Smaczniak

kl. 4c

 

Wyróżnienie w kategorii dzieci starszych

Elżbieta Witek

 

Kamila Kopacz

kl. 4b

 

Miejski Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości I. Krasickiego pt. „Ten najlepszy, co się najmniej chwali”

Angelika Gancarz

kl. 5c

Wyróżnienie

Kazimiera Stalec

 

MATEMATYKA

 

Miejski Konkurs Matematyczny Klas 4

Iga Stryczek

kl. 4b

Laureat

Ewa Dolot

 

Robert Kolisz

kl. 4c

Finalista

 

Miejski Konkurs Matematyczny Klas 5

Bartłomiej Ząbek

kl. 5b

 

Laureaci

 

Ewa Dolot

 

Maja Kokot

kl. 5c

Bronisława Kozioł

 

Tomasz Łachut

kl. 5c

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Maja Kokot

kl. 5c

Wynik bardzo dobry

Bronisława Kozioł

 

Iga Stryczek

kl. 4b

 

 

 

 

Wyróżnienie

 

 

Aleksandra Zakręcka

kl. 6b

 

Ewa Dolot

 

Monika Krawiec

kl. 6c

 

 

Julia Danilczuk

kl. 5a

 

 

Kuratoryjny Konkurs z Matematyki

Maja Kokot

kl. 5c

 

Laureaci

 

Bronisława Kozioł

 

Monika Krawiec

kl. 6c

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny klas 6

Maja Kokot

kl. 5c

Laureatka

Bronisława Kozioł

 

Konkurs Pangea  2015/2016

 

Maja Kokot

kl. 5c

 

Laureatka

Bronisława Kozioł

 

PRZYRODA

 

Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Przyrody

Filip Rucki

kl. 6c

Laureat

Ewa Dolot

 

HISTORIA

 

Miejski Konkurs Historyczny dla klas 4 – 5

Maja Kokot

Alicja Fedor

Angelina Gancarz

Maja Łabuda

kl. 5c

Anna Schab

Agnieszka Pająk

kl. 4c

Laureaci

Bożena Kozioł

 

Kuratoryjny Konkurs z Historii

Filip Rucki

kl. 6c

Finalista

Bożena Kozioł

 

IX Edycja Konkursu Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie pt. „Namaluj historię dziadków”

Dominika Piechota

kl. 6b

Wyróżnienie

Bożena Kozioł

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny pt. „Chrzest, czyli początek

Dawid Skóra

kl. 4c

Wyróżnienie

Bożena Kozioł

 

EKOLOGIA

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Aleksandra Gaweł

kl. 4c

Anna Schab

kl. 4c

Karina Tymuła

kl. 4b

Wyróżnienie

Ewa Jaracz – Misiak

 

Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny „Mnie to ziemia od innych droższa” w kategorii prezentacje

Aleksandra Zakręcka

kl. 6b

Laureaci

Małgorzata Osmola

 

 

Jakub Bieniek

kl. 6b

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

Miejski Konkurs Języka Angielskiego Klas 4 i 5

Julia Danilczuk

kl. 5a

2 miejsce

Karolina Zarzyczna

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace

Michał Słupski

kl. 6a

2 miejsce w województwie w swojej kategorii

Karolina Zarzyczna

 

Kinga Mądel

kl. 5b

Jolanta Piaskowska

 

Agnieszka Pająk

kl. 4c

Aneta Sajda

 

MUZYKA

 

Konkurs Piosenki Angielskiej w Tarnobrzegu

Bartłomiej Dudzik

kl. 4c

Finalista

Jolanta Dudzik

 

Konkurs piosenki „Szczęśliwym być”

Angelina Gancarz

kl. 5c

Amelia Gancarz

kl. 2c

Laureaci

Jolanta Dudzik

 

Konkurs Piosenki „Śpiewać każdy może”

Bartłomiej Dudzik

kl. 4c

Wiktoria Smoleń

kl. 6b

2 miejsce

Jolanta Dudzik

 

Ogólnopolskie Konkurs Mistrzowie Muzyki

Bartłomiej Dudzik

kl. 4c

Finalista

Jolanta Dudzik

 

Wojewódzki Konkurs Piosenki

Angelina Gancarz

kl. 5c

Wyróżnienie

Jolanta Dudzik

 

 

Ponadto nasza szkoła otrzymała CERTYFIKAT JAKOŚCI KSZTAŁCENIA JĘZYKÓW w  roku  szkolnym 2015/2016.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców

opiekun Marek Sasor

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

opiekun Marek Sasor

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

opiekun Ewelina Machnik

I miejsce indywidualnie Martyna Gaweł kl. 5c

opiekun Ewelina Machnik

I miejsce indywidualnie w Finale Wojewódzkim w Czwórboju Lekkoatletycznym dla Martyny Gaweł kl. 5c (cała drużyna 15 miejsce w województwie)

opiekun Ewelina Machnik

IV miejsce w rozgrywkach Ligi Miejskiej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

opiekun Ewelina Machnik

Wicemistrzostwo Województwa w Finale Turnieju Szczypiorniak na Orlikach Chłopców. ( Wyróżniony zawodnik: Filip Bogdan kl. 6b

opiekun Aleksandra Sobut

I miejsce w Turnieju Handball Mini Ligii Chłopców klas 4

opiekun Aleksandra Sobut

II miejsce w Turnieju Handball Mini Ligi Chłopców klas 5 i 6

opiekun Aleksandra Sobut

III miejsce w Lidze Miejskiej w Piłce Ręcznej Chłopców

opiekun Aleksandra Sobut

III miejsce w Finale Miejskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

opiekun Aleksandra Sobut

Odpatność za obiady XI 2016r

Odpłatność za obiady w  miesiącu listopadzie wynosi 70,30zł

       Odpłatności za obiady prosimy dokonywać od  1.XI – 10.XI przelewem na konto szkoły lub  u  intendenta. Osoby które mają odliczenia proszone są o kontakt z  intendentem w celu uzyskania informacji o  płatnościach i  wpłacaniu wyliczonych kwot.

Zakończenie roku 2016/2917

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się dn. 23 czerwca 2017 r.(piątek)

klasy I-III ok. godz.900(po mszy św.) w sali gimnastycznej,

klasy IV-VI o godz.1030 w sali gimnastycznej,

a następnie w salach.

Ponadto informujemy, że w okresie od 26.06 do 6.07.2017 roku sekretariat będzie nieczynny z powodu urlopu. Dzieci, które planują wyjazd i potrzebują legitymacji proszone są o wcześniejsze przyniesienie zdjęcia do sekretariatu szkoły.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face