Klasa 6b świętowała Dzień Dziecka na wycieczce w Górach Świętokrzyskich. Wędrując szlakiem z Nowej Słupi  przez Świętokrzyski Park Narodowy dotarliśmy na Święty Krzyż. Tam zwiedzaliśmy klasztor oraz modliliśmy się przy relikwiach z Krzyża Pańskiego. Następnie udaliśmy się do rezerwatu Gołoborze. Ponieważ pogoda była niesprzyjająca spacerom, do Huty Szklanej zjechaliśmy kolejką, co było dodatkową atrakcją.

Kolejnym punktem naszej wycieczki był Park Rozrywki i i Miniatur- Sabat Krajno. Tam czekało na nas wiele atrakcji: Kino 6D, Aleja Miniatur i bardzo oczekiwany Park Linowy. Późnym wieczorem pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Bardzo dziękujemy Panu Mirosławowi Pietrzakowi z Agencji ALTERNATYWA oraz Pani Bożenie Kozioł i Pani Beacie Paterak za zorganizowane wyjazdu i opiekę podczas wycieczki