W piątek 14 czerwca o godz. 8.00 na Gryfie (małe boisko) nauczyciele pracujący w świetlicy „Jedyneczka” zorganizowali dzień sportu. Dzieci z klas I-III pod opieką wychowawców miały możliwość brać udział w różnych ciekawych zadaniach. Każde chętne dziecko mogło brać udział w torze z przeszkodami, tańczyć, malować, rozwiązywać hasła. W tym roku dodatkowo mogliśmy oglądać piękne bańki mydlane. Ogromnym uznaniem cieszyły się tatuaże i malowanie twarzy. Jak co roku odbył się turniej piłki nożnej. W tym roku sędziował p. Igor Wójtowicz. Dzieci wspaniale walczyły na boisku przestrzegając zasad fair play.

Ze względu na bezpieczeństwo naszych wychowanków (zaczęło grzmieć) zakończyliśmy wcześniej turniej, bez wyłaniania miejsc. Na otarcie łez wszystkie drużyny zostały nagrodzone słodkimi nagrodami, bo dla nas wszystkie dzieci są zwycięzcami. Pragnę podziękować wszystkim osobom, które pomogły, w przygotowaniu całej imprezy (nauczycielom, ale również uczniom z klas VI- tych) dzięki Wam dzieci były naprawdę zadowolone i szczęśliwe. Ogromne podziękowanie składamy firmie Froneri. Wasze pyszne lody były wspaniałym dopełnieniem tego dnia.

B. Paterak