foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

W dniu 07.12.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 IGOR POPERA [56/100], z klasy VIII „a”, KONRAD ROBAK [77/100], ALEKSANDRA SIUDA [33/100], SZYMON SULIK [ 61/100], KAROL HYJEK [ 44/100], PATRYCJA KRUŻEJ [ 60/100] z klasy VIII „c” pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w czwartym spotkaniu V Edycji Ligi Strzeleckiej. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał KONRAD ROBAK [ 77pkt na 100 możliwych] i zajął I miejsce wśród uczniów z SP1. Drugie miejsce zajął SZYMON SULIK, który zdobył 61 pkt na 100 możliwych, a na III miejscu znalazła się PATRYCJA KRUŻEL, która zdobyła 60 pkt na 100 możliwych.

Zawody strzeleckie połączone były z niespodzianką mikołajkową, którą przygotował prezes UKS „ SOKÓŁ” przy SP2 Izydor Ingram.

Zawody strzeleckie, pomimo niesprzyjającej pogody, przebiegały w dobrej atmosferze. Strzelcy wykazali się ogromnym skupieniem i celnością strzału.

Na zakończenie czwartego spotkania ligi wszyscy strzelcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze, a  najlepszy strzelec z każdej z przybyłych szkół otrzymał słodką niespodziankę mikołajkową.

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.