foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

19 grudnia 2019 roku odbył się świetlicowy konkurs kolęd i pastorałek. Jest to konkurs, który odbywa się co roku. Nasi wychowankowie „stawiają pierwsze kroki” na scenie muzycznej, uczą się w ten sposób pokonywać swoje lęki, odczuwają też radość i satysfakcję.

W tym roku było siedemnastu uczestników z klas drugich i trzecich. Wszystkie dzieci pięknie zaśpiewały, więc panie: D. Barbarzak i p. A. Szklarz nie miały łatwego zadania. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzinom.

I miejsce

Anastazja Piekarz kl. II a i Jan Duszkiewicz kl. II a

II miejsce

Amelka Tkaczyk kl. II b i Piotr Wilk kl. III a

III miejsce

Eryk Stemplowski kl. II b i Franciszek Pawełek kl. II b

Wyróżnienia

Kalina Nowak kl. II a, Magdalena Piątek kl. II a, Marlena Hospod kl. II b, Stanisław Setlak kl. II b,      Julia Węgrzyn kl. III a, Zofia Grzesik kl. III a, Zuzanna Kruk kl. III a, Borys Nowak kl. III b,                 Patryk Paterak kl. III b, Mirella Soja kl. III b, Maria Zatońska kl. III b

                Niech te święta Bożego Narodzenia wypełniają serce każdego człowieka miłością, radością    i spokojem, a także życzę, aby Nowy Rok przyniósł wszystkim Rodzinom tylko dobre i szczęśliwe chwile.

B. Paterak

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.