foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

 

Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów w konkursie Kangur Matematyczny, który w tym roku po raz pierwszy odbył się drogą elektroniczną. Uczniowie w określonym czasie musieli zalogować się na platformie Dzwonek.pl i zdalnie rozwiązać zadania. Pięcioro naszych uczniów świetnie poradziło sobie z tymi skomplikowanymi i często podchwytliwymi zadaniami.
Gratulujemy!!!

Kategoria Maluch       Ratusińska Julia     kl. 4a - wyróżnienie 

Kategoria Beniamin    Tarasek Bartosz   kl. 5d - wyróżnienie 

                                    Hyjek Piotr    kl. 6a -  wyróżnienie

                                    Kuźmicz Korneliusz   kl. 6d - wyróżnienie 

Kategoria Kadet           Rucka Lena   kl. 7b - wyróżnienie

 

Wyniki

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.