foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school


        Koniec roku szkolnego to czas podsumowań konkursów. Miło nam poinformować o sukcesie dwóch naszych uczennic w konkursach historycznych. Anna Schab z klasy 8c jest laureatką Kuratoryjnego Konkursu z Historii. Natomiast Agnieszka Pająk, także uczennica klasy 8c , uzyskała tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej". Agnieszka jest również finalistką Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego. Uczennice do konkursów historycznych przygotowała Bożena Kozioł, a opiekunem merytorycznym  Agnieszki w konkursie polonistycznym była Elżbieta Witek.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.