W dniu 14 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Plastycznym Konkursie Ekologicznym Klas I-III pod hasłem „Ziemia – nasza planeta”.

Prace plastyczne uczniów szkół mieleckich oceniane były w trzech grupach wiekowych: klasy I, klasy II, klasy III. Kryteria wyboru najlepszych prac obejmowały takie elementy jak: samodzielność, pomysł, estetyka, staranność wykonania, technika przedstawienia pracy. Spośród 95   prac we wszystkich kategoriach, wyłoniono 12 laureatów. W grupie wiekowej klas trzecich   I miejsce zajęła Amelia Małodzińska , II miejsce Agnieszka Pająk, a III miejsce - Antonina Reguła, uczennice klasy III C (op. Małgorzata Osmola)