Przedszkolaki 12 kwietnia uczestniczyły w świetlicy w seansie „W Starym Kinie”. Wychowawca świetlicy p. B. Paterak zorganizowała dla dzieci przedszkolnych czytanie bajek z wykorzystaniem projektora.

Dzieci podczas seansu przeniosły się w magiczny świat bajek. Nie od dziś wiadomo, że czytanie książek wzbogaca naszych wychowanków. Dlatego można i należy czytać jak najwięcej i na różne sposoby. Dzieciom z grupy p. Józefy bardzo podobały się czytane bajki szczególnie „Legenda     o Smoku Wawelskim”. Czytajmy w miarę możliwości naszym dzieciom jak najczęściej. Pamiętajmy, że dajemy w ten sposób naszym dzieciom ogromny skarb. Rozwijamy ich wyobraźnię, wzbogacamy słownictwo i uczymy, że czytanie jest świetnym sposobem na nudę.