Jak co roku z okazji święta dzieci został zorganizowany Dzień Dziecka. W tym roku pogoda dopisała więc cała impreza odbyła się na Gryfie.

W czwartek 09.06.2016r panie B. Paterak, S. Ryguła , M. Borowiec zorganizowały dla dzieci Turniej piłki nożnej. Dla dzieci, które lubią piłkę nożną oglądać, też były zorganizowane liczne, bardzo ciekawe konkurencje sportowe i nie tylko. Uczniowie ze starszych klas pod opieką p. Joanny Szady przeprowadzili różnorodne zadania. Dzieci mogły zaprojektować koszulkę piłkarską, miały namalowane barwy kibica, strzelały piłką do bramki, kręciły hula-hoop. Było również rozwiązywanie hasła. Jednak najwięcej emocji budził turniej piłki nożnej. Mecz spędzał sen z oczu wielu młodym graczom. Do ostatniej chwili wybierane były składy (8 drużyn po 8 osób). Przeprowadzony turniej wyłonił trzy zwycięskie drużyny.

Turniej nie odbyłby się bez sędziów. Dzięki dobrej woli p. Sebastiana Ryguły - trenera młodzieży Szkoły Mistrzostwa Sportowego i p. Marka Sasora - nauczyciela w-f w naszej szkole wszystkie mecze były sędziowane sprawiedliwe. Obydwaj panowie wzorowo wywiązali się ze swojego trudnego zadania. Dla wszystkich dzieci była przygotowana słodka nagroda.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej imprezy sportowej: wychowawcom świetlicowym, p. J. Szady, paniom stażystkom, panu woźnemu, uczniom i rodzicom.

Oto zwycięskie drużyny:

I miejsce – (Bartek Dąbrowski, Kacper Wołowiec, Piotr Jajkiewicz, Filip Matuszek Karol Bauer, Wiktor Siembab, Mikołaj Ozimek, Alex Pietruszka)

II miejsce – (Jakub Babula, Jakub Ząbek, Kacper Hull, Jakub Hull, Olaf Skopiński, Tomasz Jer, Szymon Błędowski, Milena Dolot)

III miejsce – (Bartosz Tomaszek, Dorian Dul, Maksymilian Stolarz, Klaudia Kusiak, Xsawier Myśliwiec, Stanisław Wrażeń, Mikołaj Światowiec, Mateusz Skiba)