foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

1. czerwca w naszej szkole obchodziliśmy bardzo zdrowo, wyjątkowy dzień. Pani Jola zadbała o to by nasze dzieci dostały słodkie lody, za co dziękujemy firmie Froneri.

W tym roku pogoda dopisała, więc uczniowie klas I- III przyszli ze swoimi wychowawcami na Gryf. Każda klasa wspaniale się przygotowała. Uczniowie danej klasy mieli na sobie ubrania w określonym kolorze  i wspólnie z wychowawcą przygotowali klasowy okrzyk. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania  się  przed innymi klasami. Wszyscy wyglądali i brzmieli wspaniale.  Każda klasa miała wykonać ekologiczny strój. Materiałem ‘’krawieckim’’ były gazety. Dzieci wykorzystały swoją wyobraźnię, a modelki z każdej klasy zaprezentowały wykonane stroje. Po pokazie odbyły się zawody sportowe. Jako pierwsze były  wyścigi rzędów z szarfą. Emocji i radości było mnóstwo. Kolejnym punktem była gra w dwa ognie. W czasie  rozgrywania konkurencji pozostałe dzieci miały możliwość korzystania z różnych atrakcji przygotowanych dla nich  przez ich starszych kolegów ze wszystkich klas siódmych. Siódmoklasiści przygotowali różne ciekawe konkursy,  m.in.: tor przeszkód, quiz sportowy, rzuty szyszkami do koła, pudełka z niespodzianką itp. Wszystkie chętne dzieci miały możliwość malowania twarzy przez panią Kamilę i uczennicę z siódmej klasy. Pan Wojtek napompował 200 balonów, z których chętni uczniowie wykonali piękne zwierzątka. Można też było puszczać bańki mydlane. Na zakończenie można było spróbować swoich sił w ciągnięciu liny(cała klasa przeciwko innej klasie). Niespodzianką dla dzieci były piłki ufundowane przez Dyrektora naszej szkoły.  Po zakończeniu zabaw i konkursów, dzieci wróciły do szkoły szczęśliwe i zadowolone. Cała zabawa nie byłaby możliwa bez współpracy i zaangażowania wielu osób. Dzięki Wam ten dzień był naprawdę wyjątkowy!

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.