foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Za nami pierwszy tydzień ferii. Zapisani uczniowie korzystali z wielu atrakcji. Odbyła się bardzo ciekawa lekcja muzealna w Pałacyku Oborskich, dzieci poznały historię oświetlenia, zwiedziły wystawę, a także rozwiązały różne pytania i krzyżówki sprawdzające ich wiedzę.

Spotkały się z panią policjantką z KPP panią Eweliną Ziembą, która w bardzo ciekawy i przystępny sposób przeprowadziła prelekcję na temat bezpieczeństwa dzieci w różnych sytuacjach życiowych. Niestety życie pokazuje, że chociaż  dzieci pozornie dużo wiedzą to jednak nie zawsze przestrzegają
w życiu zasady, które je chronią. Myślę, że zawsze warto im przypominać,  że chociaż świat jest piękny i warty poznania to jednak czasem może być niebezpieczny. Dzieci mogły zadawać pytania jak i przymierzyć strój policjanta, kajdanki itp.

Dzieci były również dwa razy w kinie, wspaniale bawiły się na basenie, a także uczyły się jeździć na wrotkach pod okiem  instruktora , a później korzystały z różnych atrakcji w sali zabaw w wrotkarni. Podczas pobytu w szkole aktywnie grały w piłkę nożną i dwa ognie, a chętne dzieci robiły laurki dla swoich Babć i Dziadków z okazji ich święta.

 

 

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.