foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

25 czerwca 2013 roku uczniowie klas: IV b i IV c wraz z paniami: Ewą Dolot, Karoliną Zarzyczną i Izabelą Matuszek, wybrali się na żywą lekcję przyrody   do Nadleśnictwa Mielec.

Najpierw uczniowie zawitali do Centrum Edukacji Leśnej, gdzie mogli zobaczyć z bliska wystawę zdjęć ptaków  i spreparowanych zwierząt charakterystycznych dla mieleckich lasów. Następnie uczestniczyli  w projekcji  filmu  dotyczącego zagrożeń czekających na zwierzęta i roślinność leśną ze strony człowieka.

Kolejnym etapem wycieczki była wędrówka ŚCIEŻKĄ BOBRA, połączona  z rozpoznawaniem drzew i roślinności leśnej, która zakończyła się ogniskiem  i pieczeniem kiełbasek na leśnej polanie, oraz zajęciami sportowymi na świeżym powietrzu.

Dziękujemy Kierownictwu Nadleśnictwa Mielec, oraz p. Leszkowi Magdzie za możliwość uczestnictwa w żywej lekcji przyrodniczej.

                                                                 E. D

.

 

Copyright © 2022 High School Rights Reserved.