foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

W czwartek 20 czerwca 2013r. świetlica szkolna „Jedyneczka” zorganizowała dla dzieci „Świetlicowy Piknik”. Aura dopisała, było bardzo słonecznie. Humory naszych wychowanków również, na twarzach dzieci często gościły uśmiechy.

  Wychowawcy świetlicowi zorganizowali dla dzieci bezpieczną zabawę. Na początku  panie przygotowały  dzieci malując na  ich twarzach różne piękne motywy, wedle   życzenia  naszych  małych świetliczan. Dla naszych wychowanków zostały przygotowane różne konkurencje: rzut krążkiem, kręcenie hula-hoop, odgadywanie zaszyfrowanego hasła, malowanie karykatury wychowawcy itp. Dla wszystkich dzieci biorących udział w imprezie były przygotowane dyplomy i słodkie upominki. Uczniowie dzielnie uczestniczyli we wszystkich konkurencjach w rytmie muzyki. Uwieńczeniem Pikniku było przeciąganie liny, które cieszyło się największym zainteresowaniem dzieci. Z klas I- szych najmocniejsza okazała się klasa I „a”. Z klas II-ich klasa II „b”

 Na koniec dzieci pięknie posprzątały miejsce zabawy. Wychowawcy zadbali by dzieci zostawiły miejsce zabawy takie jakim je zastali.

Copyright © 2022 High School Rights Reserved.