W dniu 05.01.2015r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się zabawy choinkowe. W pierwszej turze bawili się uczniowie z klas I-III, a w drugiej ich starsi koledzy i koleżanki z klas IV-VI. Wspaniałą muzykę i zabawę zapewniła naszym uczniom mielecka grupa "Alternatywa".

Uczniowie rozpoczęli zabawę w wielkim stylu – tańcząc poloneza. Dziewczynki i chłopcy w parach przemierzali salę dostojnym krokiem naszego polskiego tańca narodowego. Następnie już bardziej na luzie zatańczyli w rytm lambady. Odbywały się również liczne zabawy, w których uczniowie musieli wykazać się sprytem i pomysłowością, np. tańcząc do piosenki „Wyginam śmiało ciało”. Nie zabrakło też hitów takich jak „Ruda”, czy „Bałkanica”. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!