Tuż przed feriami uczniowie klasy II B wraz z wychowawczynią Beatą Tomczyk przygotowali przedstawienie pt: „Zima”. Dzieci zaprosiły do szkoły babcie i dziadków aby w ten sposób podziękować im za trud, dobro, uśmiech i za to, że można zawsze liczyć na ich pomoc.

Dziadkowie nie zawiedli i chętnie skorzystali z zaproszenia. Klasa stanęła na wysokości zadania. Dzieci pięknie występowały, recytowały role, śpiewały piosenki. Na zakończenie wnuczęta złożyły dziadkom serdeczne życzenia i ofiarowały przygotowane przez siebie laurki. Oklaskom nie było końca. W tym samym dniu dzieci zaprezentowały przedstawienie rodzicom w ramach klasowego zebrania. I tym razem występ był udany. Dzieci otrzymały gratulacje i gromkie brawa. Dzięki przedstawieniu dzieci doskonaliły warsztat aktorski (uczyły się swych ról, zmagały z tremą), babcie i dziadkowie przeżyli cudowne chwile oglądając swoje wnuczęta a i rodzicom pojawiła się łezka wzruszenia z przepięknej gry dzieci.