foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

20 lutego w naszej szkole w czasie dnia otwartego powitaliśmy przyszłych kandydatów do klas pierwszych i ich rodziców. Była to wspaniała okazja, by poznać naszą placówkę oraz jej ofertę edukacyjną. Przygotowano wiele atrakcji, rodzice i ich dzieci zwiedzali szkolne pracownie, bibliotekę, świetlicę, sale lekcyjne, mieli okazję porozmawiać z nauczycielami. Atrakcją dla dzieci była prezentacja zespołów tanecznych i wokalnych, szkolnych chearleaderek.

Uroczystość rozpoczęła para taneczna – Agnieszka Pająk i Robert Kolisz – podopieczni p. M. Sosińskiego ze Szkoły Tańca Towarzyskiego „Gala”. Grupa wokalna pani J. Dudzik wykonała żart muzyczny „Zupa Romana”, podopieczni p. M. Gawrońskiej i p. K. Kozioła wystąpili z układem tanecznym „ Moja klasa III c”. Uczniowie z klas pierwszych i klasy II b pod kierunkiem p. M. Bożka zaprezentowali swoje umiejętności w krakowiaku. Z wielkim zainteresowaniem wszyscy oglądali Zespół Pieśni i Tańca Nowoczesnego „Mini Max Show” w układzie tanecznym Flinstonowie. Choreografem i instruktorem zespołu jest p. A. Leszkiewicz. Przyszli pierwszoklasiści i ich rodzice przekonali się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też zabawa i miło spędzony czas.

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.