foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

  Uczniowie klas VII pomimo trudnych czasów spowodowanych pandemią i nauką online rozwijają swoje zainteresowania i pogłębiają swoją wiedzę z zakresu nauk biologicznych.  Wzięli udział w V Ogólnopolskim Konkursie „Bliżej pszczół” organizowanym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Celem   konkursu jest popularyzacja wśród uczniów roli pszczół i ich zwyczajów oraz uświadomienia młodzieży znaczenia produktów pszczelarskich dla zdrowia człowieka. Konkurs przebiegał w 2 etapach. Nasi uczniowie wzięli udział w etapie szkolnym dla uczniów klas VII-VIII Już 23 marca sprawdzą swoją wiedzę w kolejnych zmaganiach konkursowych. W dniu tym odbędzie się Wielki Test Edukacyjny „Planeta
 i Życie”
Uczniowie klas VII sprawdzą swoją wiedzę z tematów: ciało człowieka(tkanki, narządy, układy) Uczestnikom wszystkich konkursów gratulujemy wytrwałości i życzymy powodzenia. Trzymamy za Was kciuki.

 

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.